kolmapäev, 27. jaanuar 2010

Mõtetu

Miski pole mõtetu. Või siis just kõik on vägagi mõtetu. Ma ei tea mida ma ise tahan või ei taha. No muidugi ma tean et ma tahan 9. klassi lõpetada nii hästi kui võimalik. Ma tahan vahepeal tähelepanu (no aga kes ei tahaks?). Ja tõesti ma ei taha seda palju, ainult natuke. Jne jne jne.. Siukseid asju tahab ju igaüks. Mida ma siin ajan? Täiesti mõtetu.

Õues on külm. Külm tuul paneb terve keha kipitama. Ei taha kohe üldse sinna külma kätte minna. Jubejubejube.

Mida ma olen teinud? Ma mõtlen nagu üldse. Tegevused janii.. MITTE MIDAGI! See kuu.. alates koolist pole ma mitte midagi teinud. Mitte midagi pole juhtunud. Kõik on nii hall ja igav. Vb kui mõtlema hakata siis äkki tuleb midagi põnevat ka meelde. Hmm..

Elen ma tõesti helistaks sulle. Aga esiteks pole mul kõneaega. Teiseks, me ei tee mitte midagi... mitte midagi põnevat pole teinud.. kui oleks teinud siis ikka leiaks mingi mooduse kuidas helistada janii..

Ma ootan praegu midagi NII väga! Mida ma ootan? Hihihiii.. Miina teab seda. NÄDALAVAHETUST! Siis me teeme Miinaga duo (duo, millest ei tule mitte midagi välja) ja värvime juukseid nanannaaaa.

P.S. Tahaks sõrmuseid. Keegi sõrmuseid ei raatsi anda? (A) ^^.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar