reede, 8. veebruar 2013

You only live once, but if you work it right, once is enough

Vahepeal lihtsalt tekib selline emotsioon et sa mõtled vanadele aegadele. Tead sellist tunnet? Lihtsalt mõtled ja naeratad totralt kodus üksinda arvuti taga selle peale, mis kunagi on olnud ning vaatad neid pilte. Ükskõik kas see on siis halb või hea, igatepidi tundub see kuidagi.. hea. Isegi kui sa tead et sellist aega ei tule sul enam arvatavasti kunagi - mis on kohutavalt kurb - ikka on hea. Sa tead, et sa oled kunagi olnud õnnelik.

Mõtle nüüd tagasi.. mõtle sellele mida sul polnud, mis on praegu ning sellele, mis sul oli ja mida enam pole. Mõtle kui palju sa siiani oled üle elanud. Kui mitu aastat koolis sa käinud oled, kui palju erinevaid ja kummalisi inimesi sa kohanud oled, palju sa nutnud oled.. naernud? Sinu unistused ja soovid - äkki on mõni juba täide läinud? Kas oled rahul kui kaugele või kui palju sa oled teinud selle ajaga? Mõtle kui palju on muutunud selle mõne aastaga... kas ka sinagi igatsed vanu aegu? Kindlasti igal inimesel on elus hetki, mida ta sooviks aina uuesti ja uuesti üle elada. Teha võib-olla midagi teistmoodi.. või hoopis lihtsalt uuesti tunda et, mis tunne see oli? Mis oli see tunne, kui ma olin 10 aastane.. siis ju ei oska selliste asjade peale mõelda. Mis tunne oli siis, kui ma ronisin katustel.. mis tunne oli, kui ma ära kolisin...Saaks tundeid ka kuhugi salvestada.. nagu koduvideod, pildid, blogid...

Nüüd sa oled juba suur, täiskasvanud. Kõik su otsused võivad mõjutada sinu tulevast elu. Oled sa selle peale  tõsiselt mõelnud? Kõik mis sa ütled, kasvõi üks lause võib muuta su elu.
Inimesed on emotsionaalsed. Me ütleme, et me teame seda. Me teame, et inimesed teevad vigu ja meie teeme vigu. Aga kui me seda teame... miks me ei ürita seda ära siis hoida? Või meile meeldibki vahepeal haiget saada?

Peaksime rohkem suhtlema, naerma ja tundma end õnnelikuna. Kui sa oled õnnelik, siis sa tunned, et kõik läheb hästi. Ning kui sa tunned et läheb hästi, siis lähebki hästi.

Mis meid õnnelikuks teeb? - Armastus, unistused ja naer.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar